PROFILBILLEDER
Instruktører, hjælpeinstruktører og betyrelsen til gymnastikdagen i KKIC 2017

INSTRUKTØRER  (​Klik på billedet for at se navn og kontaktoplysninger)

Ulla Lohmann Sørensen
Stavgang

40813017
lohmann1941@gmail.com
  Søren Peter Larsen
​Cirkeltæning Lørdag

22907029
sierrapapalarsen@gmail.com
  Stine Jørgensen
Springtrolde + Stram op 

53637217
stinewjorgensen@hotmail.com
  Stephanie Qvick
​Qvick N' Dance

20667687
stephanie-qvick@hotmail.com
  Sanne Malmkvist Toftegård
Forældre og barn

22367178
sannetoftegaard@gmail.com
 
Mille Sø Nørlev Jensen
​Rytmetrolde

21962123
millejensen1409@gmail.com Michael Anker Nielsen
Juniormix

4294955
man.kornmod@gmail.com Mette Nørgaard Greve
Spilopperne

51625550
mettegreve@hotmail.dk Maria Anna Sofie Sichan
​Outdoor Fitness og Skitræning

31958138
masichan@gmail.com Linda Hansen
Mikromix

41266323
lindahansen05@gmail.com
Lene Damsbo
Minimix

28310119
damsbo.sport@gmail.com Kurt Andersen
Det bare mænd

65942392
elseandersen@privat.dk Krista Damgaard Hansen
​Zumba med toning

2157318
kristadamgaardhansen@gmail.com Kenneth Pedersen
Outdoor Fitness

52100362
ksp220373@gmail.com Helge Petersen
​Atletik

61151652
helbe@mail.tele.dk
Heidi Stubmark
​Let's Dance

30955280
heidi@stubmark.dk Gitte Madsen
Bodytoning med effekt

61786594
103raadyr@kalnet.dk Else Lysemose Pedersen
Linedance
​
5322993
else.lysemose@gmail.com Claus Nørlev Jensen
Puls/Styrke

20937386
claus.kreds49@hotmail.com Christina Lund
Linedance

51217972
chredal@gmail.com
Bitten Sigvardt
Stavgang

30683512
sigvardt@kalnet.dk Anne Grethe Sø Nørlev Jensen
Cirkeltræning mandag

22464550
anne.grethe.soe@gmail.com Andreea Enescu
Yoga

40204352
andreea.enescu@yahoo.com

VOKSNE HJÆLPEINSTRUKTØRER  (​Klik på billedet for at se navn)

Trine Demkjær
Mikromix Maja Sø Nørlev Jensen
​Springtrolde og Minimix
  Henrik Hvergel
​Minimix Christine Green
​Micromix Anitta Larsen
​Spilopperne
​UNGE HJÆLPEINSTRUKTØRER (Klik på billedet for at se navn)
Therese Elsner Ingwersen
​Let's Dance Sara Boe
​Rytmetrolde og Qvick'N'Dance Sara Ljungberg
​Springtrolde Mille Sø Nørlev Jensen
​Springtrolde og Rytmetrolde Mie Milfred Christiansen  
​Springtrolde Micki Hermann Poulsen
​Juniormix
Junnie B Jørgensen
​Mikromix Ellen Marie Nordland Sengenbjerg
​Spilopperne Benedikte Marie Bergholdt
​Mikromix Anna Boe
​Spilopperne Gitte Pedersen
Ungdomsformand

carl.pedersen@korup-al.dk
29913201
Korup Idrætsforening Gymnastikafdelingen