Velkommen til

KORUP GYMNASTIK OG ATLETIK

Find os på
PROFILBILLEDER
Instruktører, hjælpeinstruktører og betyrelsen til gymnastikdagen i KKIC 2019

INSTRUKTØRER  (​Klik på billedet for at se navn og kontaktoplysninger)

Stephanie Qvick

20667687
stephanie-qvick@hotmail.com Else Lysemose Pedersen

25322993
else.lysemose@gmail.com Bitten Sigvardt

30683512
sigvardt@kalnet.dk Helge Petersen

61151652
helbe@mail.tele.dk Kurt Andersen

elseandersen@privat.dk Claus Nørlev Jensen

20937386	claus.kreds49@hotmail.com
Gitte Madsen
61786594
103raadyr@kalnet.dk Mille Sø Nørlev Jensen

21962123	millejensen1409@gmail.com Mette Østerbye Nørgaard Greve

51625550
mettegreve@hotmail.dk Ulla Lohmann Sørensen

40813017
lohmann1941@gmail.com Rune Roiy Delman

42443273
runeroiy@gmail.com Dorte Lorentzen

28599002	lokemagnusigne@gmail.com
Heidi Stubmark

30955280
heidi@stubmark.dk Heidi Kilde Andersen

60143211
heidikilde3@gmail.com Maria Møller

28711157
moeller_1988@hotmail.com Eva Thaulow Nielsen

61774133
ethaulow@hotmail.com Maria Anna Sofie Sichan

31958138
masichan@gmail.com Pernille Friis

61402161
vinico@me.com
Pernille Kjølby Søderholm

25139988	pernillesoderholm@gmail.com Anne Grethe Sø Nørlev Jensen

22464550	anne.grethe.soe@gmail.com

VOKSNE HJÆLPEINSTRUKTØRER  (​Klik på billedet for at se navn)

Therese Elsner Ingwersen Anitta Larsen
​UNGE HJÆLPEINSTRUKTØRER (Klik på billedet for at se navn)
Sara Boe Line Ryberg Boe Andrea Sofie Nordland Sengenbjerg Anna Boe
Korup Idrætsforening - Gymnastik og Atletikafdelingen